بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان دزفول در سال 1379 تأسیس شده است. هم‌اکنون 13 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

پاسخ کارشناس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) دزفول به پرسشهای حوزه علمیه نجمه خاتون شهرصفی آباد

جلسه پرسش و پاسخ کارشناس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) دزفول بصورت ارتباط صوتی در رسانه ایتا با حوزه علمیه نجمه خاتون شهرصفی آباد ؛خوهران دزفول برگزارشد.
جلسه پرسش و پاسخ کارشناس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی (عج) دزفول بصورت ارتباط صوتی در رسانه ایتا با حوزه علمیه نجمه خاتون شهرصفی آباد ؛خوهران دزفول برگزارشد.
دراین جلسه حجت الاسلام محمدرضا زارع بمدت یکساعت به پرسش های طلاب درخصوص چرا بحران کرونا باعث شد تمام ذهنیت بشری در جوامع گوناگون و ادیان مخالف به سمت و سوی اخرین منجی عالم بشریت به عنوان ناجی این دنیا برود؟، ایا همکاری ادیان در این بحران ها میتواند به معنویت و همبستگی بیشترمردم جهان کمک کند؟ و ایا زمینه یک جنبش جهانی معنوی در پی شیوع کرونا در دنیا وجود دارد؟ کرونا چه تهدیدها وفرصت هایی را برای جامعه منتظر به همراه دارد؟ ایا میتوان کرونا را یکی از علائم ظهور دانست؟ نقش توجه به منجی در دفع بلاهایی مثل کرونا چگونه است؟
بعداز بحران کرونا آیا نظام سیاسی واحدی در جهان شکل میگیرد؟ و .ضرورت توجه به منجی در این شرایط چیست؟
و .چه کارهایی برای توجه خاص و ویژه به این امر ضروری انجام بگیرد؟و وظیفه طلاب در این باره چیست؟ مطرح شد که ایشان پاسخهای لازم را ارائه دادند. براساس این گزارش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) دزفول دراین شرایط کرونایی آمادگی دارد با دیگر مراکز فرهنگی جلسات مجازی با شماره همراه 09102046439 برقرار نماید.

آخرین ویرایش
در 1399/4/23 19:01

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
06413223333
دزفول، خیابان امام خمینی‌(ره) جنوبی، خیابان مقام علی، مصلای امام علی علیه‌السلام
پیامک
30001366