بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان دزفول در سال 1379 تأسیس شده است. هم‌اکنون 13 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

اسامی برندگان هفته اول مسابقه خورشید درنقاب بنیاد دزفول اعلام شد

دراین مسابقه آقای جعفر مرادیان وخانم فاطمه خوشدل از مشهدمقدس ، متین یوسفی از شیراز، زهرا زنبیلچی از دزفول و فرشته یاوری از گلپایگان برنده این مسابقه کتابخوانی با موضوع مهدوی شدند.
گفتنی است پرسش های این مسابقه از کتاب خورشید در نقاب اثر حجت الاسلام محمدرضا زارع طرح می
به گزارش واحد اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) دزفول اسامی برندگان اولین هفته از برگزاری مسابقه خورشید درنقاب اعلام شد. دراین مسابقه آقای جعفر مرادیان وخانم فاطمه خوشدل از مشهدمقدس ، متین یوسفی از شیراز، زهرا زنبیلچی از دزفول و فرشته یاوری از گلپایگان برنده این مسابقه کتابخوانی با موضوع مهدوی شدند.
گفتنی است پرسش های این مسابقه از کتاب خورشید در نقاب اثر حجت الاسلام محمدرضا زارع طرح می شود.
موضوع کتاب خورشید در نقاب در باب چرایی و چگونگی ولایت امام عصر(عج ) بر عالم و آدم است که در شش فصل تنظیم شده. دریک فصل دیدگاه شیعه و سنی را درباره جایگاه امامت تبیین می کند. و درفصل دیگر مرجعیت دینی امام غایب در عصر غیبت توضیح می دهد.
فصل بعدی کتاب درباره حاکمیت و مرجعیت سیاسی امام غایب در عصر غیبت تحلیل شده است. و مهمترین رسالت این کتاب تبیین ولایت معنوی امام غایب است و در فصل پایانی آثار و برکات وجودی و حضوری امام عصر در چهار گفتار (درعصر غیبت. در عصر ظهور. در عصر حکومت. و برکات آخروی اعتقاد به امام غایب) تبیین شده است. این کتاب را می توان از بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) دزفول سفارش داد و یا برای اطلاع بیشتر یا شماره 06142323333 تماس حاصل نمود.آخرین ویرایش
در 1399/8/21 09:04

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
06413223333
دزفول، خیابان امام خمینی‌(ره) جنوبی، خیابان مقام علی، مصلای امام علی علیه‌السلام
پیامک
30001366