بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) شهرستان دزفول در سال 1379 تأسیس شده است. هم‌اکنون 13 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

به مناسبت آغاز امامت امام زمان( عج) حجت الاسلام محمدرضا زارع جلوه هایی از زندگی امام عسکری(ع) را دربرنامه رادیویی رادیو دزفول بیان کرد.

حجت الاسلام محمدرضا زارع بابیان این مطلب که در عصر امروز سبکی که مقام معظم رهبری در پیش گرفته اند همان روش امام عسکری(ع) است تصریح کرد: معظم اله علاوه برتوجه به معیشت مردم مراقب از مسئولین رابه عهده دارند
به گزارش واحد اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) شهرستان دزفول به مناسبت سالروزشهادت امام حسن عسکری (ع) و آغاز امامت امام زمان( عج) حجت الاسلام محمدرضا زارع جلوه هایی از زندگی امام عسکری(ع) را دربرنامه رادیویی رادیو دزفول بیان کرد.
حجت الاسلام زارع گفت: باتوجه به خفقان و تحریم شدیدی که از طرف حکومت جبار بنی عباس به شیعیان می شد امام حسن عسکری (ع) کمک های مالی فراوانی را به شیعیان اهدا می کرد.
وی افزود: آن حضرت به افرادی که در اثر حوادث تلخ و ناگواری های روزگار نامید می شدند درس ایمان و امید و صبر و استقامت درمقابل فشارهای دشمن می آموخت.
کارشناس بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) دزفول از مراقبت فکری و راهنمایی اندیشه خواص به عنوان یکی از کارهای مهم آن حضرت یاد کرد و افزود: توجه آن حضرت به خواص به این خاطر بودکه آنهادر میانه راه منحرف نشوند و تصمیمات غلط اتخاذ نکنند.
حجت الاسلام محمدرضا زارع بابیان این مطلب که در عصر امروز سبکی که مقام معظم رهبری در پیش گرفته اند همان روش امام عسکری(ع) است تصریح کرد: معظم اله علاوه برتوجه به معیشت مردم مراقب از مسئولین رابه عهده دارندتاآنها از مسیر اصلی انقلاب خارج نشوند.
وی افزود: مقام معظم رهبری مسئولان را دراجرای تصمیمات راهنمایی و مساعدت می نمایند تا قطار چند صد ساله شیعه را به سر مقصد ظهور امام زمان (عج )برساند.
آخرین ویرایش
در 1399/8/6 10:42

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
06413223333
دزفول، خیابان امام خمینی‌(ره) جنوبی، خیابان مقام علی، مصلای امام علی علیه‌السلام
پیامک
30001366